16 березня 2015  року в м. Єревані (Республіка Вірменія) розпочала свою роботу 4 сесіяПарламентської асамблеї ЄВРОНЕСТ, яка триватиме до 18 березня. Постійна делегація ВерховноїРади України на чолі з Спів-президентом Асамблеї Б. Тарасюком бере участь у роботі її органів,зокрема, постійних комітетів та робочих груп.

Зокрема,  протягом дня, 16 березня, відбувалися засідання комітетів з політичних питань,економічної інтеграції, соціальних питань та енергетичної безпеки, під час яких, народні депутати, члени Української делегації презентували свої поправки та спільно з колегами з інших парламентіврозглянули тематичні доповіді для подальшого їх ухвалення під час пленарної сесії.

Очікується також розгляд Резолюції щодо російської військової агресії проти України, а такожЗвернення Асамблеї до Європейських інституцій напередодні Саміту Східного Партнерства, якийбуде проходити в Ризі у травні цього року.

 

Довідково: Парламентська асамблея ЄВРОНЕСТ є органом, створеним у рамках  Східногопартнерства Європейської політики сусідства, що об’єднує Європейський Союз та йогоСхідноєвропейських партнерів.

 

Джерело: http://comeuroint.rada.gov.ua/komevroint/control/uk/publish/article?art_id=59578&cat_id=45826