У Бердичеві завершився XVII міжнародний турнір з боксу класу «А» серед молоді, організований за підтримки громадської організації «Офіційний фан-клуб братів Кличко».

Учасниками змагання у понад 10 вагових категоріях стали 90 спортсменів з України, Вірменії, Латвії та інших країн Східної Європи.

Українські боксери зібрали у Бердичеві 23 медалі (7 золотих, 6 срібних та 10 бронзових). Переможці турніру серед українців:

Мурат Сірожа (вагова категорія до 49 кг)

Андрій Тишковець (52 кг)

Артур Пригода (64 кг)

Андрій Терегеря (69 кг)

Влад Роленко (75 кг)

Степан Грекул (81 кг)

В’ячеслав Гаврилюк (понад 91 кг)

Призи переможцям вручали особисто Віталій Кличко та почесний президент офіційного фан-клубу братів Кличків Сергій Алєксєєв. Зокрема приз глядацьких симпатій – подарунковий сертифікат на поїздку на бій Кличко – Тайсон у Дюссельдорфі – отримав український боксер Олег Чулячєєв.

«Вважаю, що для Олега такий подарунок буде сильною мотивацією для нових звершень в рингу і житті», – зазначив Сергій Алєксєєв.

Він також додав, що турнір у Бердичеві має велике значення для популяризації професійного спорту серед української молоді: – «Турнір на призи братів Кличків вже 17 років об’єднує юних боксерів, кожен з яких, напевно мріє добитися на рингу таких же успіхів, які скорилися Віталію та Володимиру. Брати Клички – це живі легенди боксу, і дуже правильно, що  саме на їхніх прикладах вже виросле ціле покоління».

Вітаємо наших переможців!