Найбільше порушень під час виборів в ОТГ, що відбулися цієї неділі, зафіксовано від представників ВО «Батьківщина», «Руху нових сил», партії «Наш край» та «УКРОП». Про це сьогодні під час прес-конеренції повідомив член Центральної Ради Партії “БПП “Солідарність” Сергій Алєксєєв.

“Найбільше порушень відбувалось під час агітації напередодні виборів та у день виборів. Основні порушення – підкуп виборців, незаконна агітація, використання чорного піару та масові підвезення виборців. Найбільше порушень було зафіксовано від представників ВО “Батьківщина”, – сказав він.

Крім того, за словами Сергія Алєксєєва, місцевими штабами “БПП “Солідарність”, громадськими організаціями та спостерігачами Громадської Мережі “ОПОРА” також були зафіксовані порушення представниками «Руху нових сил», партії «Наш край», «УКРОП».

“Таких порушень було чимало. За фактом цих правопорушень ми звернулись до правоохоронних органів. Та, не дивлячись на такі порушення, це суттєво не вплинуло на волевиявлення громадян, бо вони голосують за реальні зміни та реальні справи”, – констатував він.

В той же час Сергій Алєксєєв наголосив, що саме “БПП “Солідарність” була, є і буде основним локомотивом політики децентралізації починаючи від парламенту і завершуючи органами місцевого самоврядування.

“Люди побачили, що за кошти, які виділяються громадам, будуються школи, дитячі садки, дороги. Тому, я впевнений, ми і далі будемо йти цим шляхом і цей шлях є переможним”, – наголосив народний депутат.