До законопроекту «Про Вищий антикорупційний суд» надійшло близько 1700 правок. Про це в ефірі радіостанції Голос Столиці сказав заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв. За його словами, комітет готовий до такого обсягу роботи.

«Надійшло майже 1700 правок. Ми готові до такої кількості правок, бо комітет вже мав досвід розгляду близько 4 тис. правок до процесуальних кодексів. Тоді на комітеті ми ухвалили рішення, що правки розглядатиме робоча група, до неї можуть приєднуватися усі бажаючі – як народні депутати, так і громадськість, і автори правок, і хто завгодно», – сказав він.

Сергій Алєксєєв пояснив, що такий підхід дозволив робочій групі працювати щоденно повний робочий день, тоді як комітет збирається тільки раз на тиждень. Це суттєво прискорило розгляд великого масиву правок і подібним досвідом можуть скористатись і при розгляді правок до законопроекту «Про Вищий антикорупційний суд».

«Я вважаю, що і зараз ми таким чином підемо – створимо робочу групу », – сказав він.

На думку Сергія Алєксєєва, на опрацювання поданих народними депутатами правок робочій групі знадобиться 2-3 тижні. Після цього сформовану нею таблицю правок розгляне комітет і винесе законопроект до сесійної зали для розгляду у другому читанні.