Фракція «Європейська Солідарність» не голосуватиме за відставку голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Про це в кулуарах парламенту сказав член фракції «Європейська Солідарність» Сергій Алєксєєв. 

«Наша фракція не голосувала за відсторонення Дмитра Разумкова і не голосуватиме за його відставку», – сказав він. 

 Коментуючи питання щодо можливих строків розгляду питання відставки спікера у сесійній залі, Сергій Алєксєєв відзначив, що при дотриманні всіх регламентних процедур, це технічно неможливо зробити раніше наступного пленарного тижня. 

«Він (Дмитро Разумков – ред.) повинен зустрітися з усіма фракціями,  підготувати звіт про свою роботу. Та інші процедурні питання.  І раніше наступного пленарного тижня це фізично неможливо», – пояснив народний депутат. 

Крім того, на думку Сергія Алєксєєва, наразі відсутні підстави для можливого позбавлення Дмитра Разумкова депутатського мандата. За його словами, Дмитро Разумков виходив з фракції на вимогу закону, а не через політичні розбіжності. І в подальшому він не зобов‘язаний повертатись до фракції «Слуга Народу» і може бути позафракційним депутатом

“Разумков, коли йшов на посаду голови Верховної Ради, написав заяву про вихід з фракції, оскільки спікер Парламенту не може бути членом будь-якої фракції. На сьогодні немає підстав забрати у нього мандат. Він може бути позафракційним депутатом”, — сказав Сергій Алєксєєв.