На виборах до ОТГ відпрацьовували брудні технології для застосування на виборах президента. Про це під час брифінгу сказав член Центральної ради Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Сергій Алєксєєв. За його словами, з 10 по 15 грудня у Facebook невідомі особи створили фейкові сторінки начебто районних партійних організацій БПП «Соладарність», де публікували новини з сайту президента та партійної сторінки у соцмережі, а потім почали розміщувати брехливу інформацію.

«21 грудня на цих фейкових  сторінках почали розміщувати неправдиві заяви щодо наших кандидатів та територіальних партійних організаціях. Ми виявили щонайменше в 4 областях такі фейкові сторінки. Переконаний, ця брудна технологія застосовувалась не тільки для зриву цих виборів в ОТГ, а також відпрацьовувалась для застосування перед президентськими виборами», – сказав він.

Сергій Алєксєєв наголосив, що юридичний департамент політичної сили  відслідковує всі порушення, яким буде надана правова оцінка, в тому числі і від правоохоронних органів.

«Хочу звернутись до осіб, які порушують законодавство під час виборів – кожне порушення буде зафіксоване нашими спостерігачами і передане до правоохоронних органів і жодне порушення не залишиться без правової оцінки», – сказав він.

В цьому контексті Сергій Алєксєєв нагадав про порушення законодавства під час квітневих виборів агітатором однієї з політичних сил в Одеській області. За підкуп виборців її позбавлено волі на 5,5 років.