Підтримка спорту та пропагування здорового способу життя має бути частиною стратегії розвитку України на найближчі роки на рівні з розвитком обороноздатності та підтримки власного виробника. Таку думку висловив народний депутат, президент офіційного Фан-клубу братів Кличків Сергій Алєксєєв.

«Пропагувати спорт треба не гаслами, а реальними діями. Так, вже 19 років  у Бердичеві проходить Молодіжний турнір класу «А» на призи братів Кличків, п’ятий рік поспіль співорганізатором заходу виступає і наш Фан-клуб. Цей турнір відкрив двері у великий спорт багатьом боксерам, які прославляють Україну на міжнародних змаганнях. Це і є реальна підтримка та популяризація спорту», – сказав він.

Як зазначив Сергій Алєксєєв, за ці роки через турнір пройшли понад 1000 боксерів з 35 країн світу. Свою боксерську кар’єру тут починали Василь Ломаченко, Олександр Усик, В’ячеслав Глазков, Володимир Матвійчук, Євген Хитров, Сергій Дерев’янченко, Ісмаїл Сіллах, Денис Пояцика та інші українські та зарубіжні спортсмени.

Цьогорічний турнір проходив у Бердичеві з 15 по 19 серпня. Крім української команди участь у ньому взяли боксери з Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Литви, Туреччини, Фінляндії, Чехії, Швеції. Вперше на турнір приїхали учасники з Польщі. Головний приз – пояс від Чемпіонів світу – отримав Артем Іорданян, боксер з Грузії в категорії 91 кг.

«Сьогодні підтримка спорту переважно тримається на приватній ініціативі, а має стати частиною державної стратегії на рівні з підтримкою власного виробника чи обороноздатності. Хтось може сказати, що це питання не на часі, проте здоров’я нації – це пріоритет за будь-яких умов і про це не варто забувати», – сказав він.

2  11951629_1012324865474512_7778183997159515189_o