Парламентська асамблея ЄВРОНЕСТ ухвалила резолюцію «Про військову агресію Росії проти України», в якій передбачається, що Російська Федерація має відшкодувати матеріальні збитки, завдані Україні через російську агресію на Сході та окупацію Криму. Про це повідомив заступник члена Постійної делегації ПА ЄВРОНЕСТ Сергій Алєксєєв, народний депутат України, член депутатської групи “УДАР”, який на даний час бере участь в роботі четвертої чергової сесії ПА ЄВРОНЕСТ в Єревані (Республіка Вірменія).

Поправка щодо відшкодування Україні матеріальних збитків, завданих Російською Федерацією, була включена до тексту резолюції за пропозицією Сергія Алєксєєва. Резолюція ПА ЄВРОНЕСТ була ухвалена 38 голосами «за», 9 були проти, 2 утримались.

Робота пленарної сесії Асамблеї розпочалась 17 березня, на сесії розглядалась резолюція щодо російської агресії проти України та питання невідкладного мирного врегулювання конфлікту.

Парламентська асамблея ЄВРОНЕСТ є органом, створеним у рамках Східного партнерства Європейської політики сусідства, що об’єднує Європейський Союз та його Східноєвропейських партнерів. В складі асамблеї працюють 60 депутатів Європарламенту та по 10 депутатів від кожної країни-учасника ініціативи (Азербайджан, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна).