Робота в закритому режимі Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо нападів на громадських активістів є найбільш ефективною, а співпраця ТСК та правоохоронних органів вигідна обом сторонам. Про це в коментарі телеканалу Інтер сказав заступник голови ТСК Сергій Алєксєєв. За його словами, перехід роботи ТСК у закритий режим під час виїзного засідання у Херсоні дозволив отримати найбільше інформації.

«Тоді ми плідно пропрацювали з представниками правоохоронних органів, громадськими активістами. В такому режимі відбувається відверта розмова, дізнаємося більше подробиць», – сказав він.

Сергій Алєксєєв нагадав, що завдання ТСК – дати оцінку роботі правоохоронних органів, що розслідують факти нападів на громадських активістів. Сама ж комісія не має ані повноважень вести розслідування, ані можливостей це робити.

«Ми не можемо розкривати злочини, в нас немає оперативних підрозділів. Ми повинні з‘ясувати всі версії і подивитись, чи всі вони опрацьовані правоохоронцями. І саме це ми будемо оцінювати в звіті за результатами роботи ТСК», – пояснив він.

На думку Сергія Алєксєєва, фахова співпраця ТСК та правоохоронних органів дає позитивний результат. За його словами, ще до початку роботи комісії правоохоронці суттєво просунулись в розслідування і справи нападу на Катерину Гандзюк, й інших нападів на активістів. Якщо під час роботи комісії стає відома нова інформація, її передають правоохоронцям для подальшого опрацювання.