14 лютого в Парламенті Італії відбудеться презентація документального фільму «The Wrong Place» про загибель Андреа Роккеллі та «справу Марківа». Про це під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа сказав співголова міжпарламентської групи дружби Україна-Італія Сергій Алєксєєв. 

«Позитивною новиною, для нас є те, що у парламенті Італії 14 лютого відбудеться презентація документального фільму «The Wrong Place» про загибель Андреа Роккеллі та «справу Марківа». Знятий він був італійськими журналістами», – сказав він. 

Сергій Алєксєєв нагадав, що 17 лютого Верховна Рада ухвалила постанову, у якій звернулась до парламенту Італії щодо забезпечення неупередженості та прозорості розгляду кримінальної справи в апеляційному провадженні стосовно старшого сержанта Нацгвардії України Віталія Марківа. 

«Також наша група підготувала звернення до Координатора групи Палати депутатів Італійської Республіки з міжпарламентських зв‘язків з Україною Уго Каппеллаччі з цього ж питання і українська сторона хоче допомогти в ефективному та всебічному розслідуванні вбивства журналіста Андреа Роккеллі, – сказав Сергій Алєксєєв. 

У свою чергу Давіде Ла Чечіліа наголосив, що ця тема є дуже чутливою і запевнив, що розгляд справи Віталія Марківа відбуватиметься в межах законодавчого поля Італії. 

«Процес буде неупередженим і в межах Конституції та законів Італії», – наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол».