Фракція «Європейська Солідарність» не голосуватиме в турборежимі за законопроект щодо народовладдя. Про це в ефірі ТРК «Перший Західний» сказав Голова підкомітету з питань діяльності органів правопорядку Комітету з питань правоохоронної діяльності, член фракції «Європейська Солідарність» Сергій Алєксєєв. За його словами, фракція буде детально вивчати законопроект, проводити консультації та надавати свої пропозиції до документа. 

«Я можу сказати – 100% у турборежимі ми цього робити не будемо. Коли побачимо в остаточній редакції законопроект, ухвалюватимемо рішення щодо голосування за цей законопроект», – сказав він. 

Сергій Алєксєєв відзначив, що наразі є питання щодо реалізації механізму народовладдя. Так, наразі діє модель, коли громадяни обирають представників до Верховної Ради і вже вони мають право законодавчої ініціативи. Як працюватиме механізм законодавчої ініціативи безпосередньо від громадян незрозуміло. 

«Мені як фаховому юристу поки що не зрозуміло, як буде цей механізм працювати, щоб не було маніпуляцій, і якими будуть запобіжники», – сказав народний депутат.