На одній із дільниць Києва зафіксовано застосування ручки зі зникаючими чорнилами. Про це під час брифінгу повідови заступник керівника виборчого штабу кандидата в Президенти Петра Порошенка з юридичних питань Сергій Алєксєєв. За його словами, по всій країні відбувається волевиявлення громадян без особливих порушень, але є цікаві факти порушень.

«Так, в місті Київ на УВК 216 підпис по всіх списках виборців робився ручкою зі зникаючими чорнилами. Це дільниця 800417. Цікаво, що голова цієї дільниці – представниця однієї із кандидаток на посаду Президента»,- повідомив він.

Під час брифінгу було продемонстровано відео з цим фактом порушення.

«Також, наразі, нам відомі порушення в Херсонська УВК 185 , де зіпсовані бюлетені… Поставили штамп “вибув” навпроти прізвища Олександра Мороза. Зараз підвозять нові бюлетені і поновлюють голосування», – зазначив Сергій Алєксєєв.

«Ще один факт порушення в Київській області УВК 204, виявлено автобус з людьми, це таке типове порушення – підвіз людей. Луганська область, УВК 19 також маємо інформацію про підвіз людей»,- повідомив він.