Оцінку законності поновлення Романа Насірова на посаді голови ДФС можуть дати тільки апеляційна та касаційна судові інстанції. Про це в ефірі телеканалу «112-Україна» сказав заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв. За його словами, він не бачив матеріалів справи, тому дати правову оцінку судовому рішенню складно.

«На скільки законне рішення суду, коментувати не можу, бо не бачив матеріали справи. Апеляційний та касаційний суд скаже своє слово щодо законності цього рішення», – сказав він.

Крім того, за словами Сергія Алєксєєва, варто пам’ятати, що сьогоднішнє рішення суду стосується виключно поновлення на посаді Романа Насірова, якого звільнили через начебто подвійне громадянство. Суд не брав до уваги матеріали кримінальної справи, що зараз також розглядається в іншому судовому процесі.

«Суд не оцінював матеріали кримінального провадження, щодо нього ведеться і розглядається зараз судом. Він оцінював лише підстави, вказані Кабміном при звільненні щодо подвійного громадянства», – сказав він.