Законопроект 7440 «Про Вищий антикорупційний суд» внесуть до порядку денного та ухвалять у першому читанні на початку роботи наступної сесії Верховної Ради. Про це в ефірі телеканалу «Еспресо ТВ» сказав заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв.

«З цього (не внесення законопроекту до порядку денного) не треба робити трагедію.  5 лютого почнеться нова сесія і ми включимо законопроект до порядку денного та розглянемо його у першому читанні. На то є політична воля», – сказав він.

Сергій Алєксєєв відзначив, що не включення до порядку денного законопроекту 7440 «Про Вищий антикорупційний суд» не пов’язане з жодними домовленостями чи інтригами. За його словами, це сталося через брак народних депутатів у сесійній залі.

«Якщо ви подивитесь всі інші голосування – жоден законопроект при включенні до порядку денного не набрав необхідної кількості голосів. При голосування було 204-206 голосів. Це просто відсутність людей у залі», – сказав він.

Крім того Сергій Алєксєєв наголосив, що питання створення Антикорупційного суду не стане підставою для призупинення чи скасування візової лібералізації між Україною та країнами Шенгенської зони.

«Для запровадження лібералізації візового режиму ми виконали більше 150 пунктів вимог і наразі я не бачу підстав для призупинення чи скасування безвізового режиму. Не можна робити істерію з того, що просто не вистачило в залі голосів», – сказав він.