Минулий тиждень ознаменувався для мене великою особистою перемогою – мене було обрано Головою Науково-консультативної ради при Національній асоціації арбітражних керуючих України.

Дякую Сергію Боярчукову та Ірині Сербін за ідею, Руслану Сидоровичу за спільну законодавчу роботу, яка вивела Україну на новий рівень в питаннях банкрутства, та всім членам Національної асоціації, що повірили в мене.

Ми вже пройшли важливу частину шляху – ухвалили Кодекс України з процедур банкрутства. Це комплексний та унікальний документ, аналогів якому не було за всі роки незалежності. Він враховує передовий світовий досвід та дозволяє максимально ефективно проводити процедури банкрутства та врегульовувати питання відновлення платоспроможності фізичних осіб. При цьому Кодекс захищає інтереси як боржників, так і кредиторів.

Та яким би не був хорошим Кодекс, він не ідеальний. І тепер час рухатись далі. Як Голова НКР докладу максимум зусиль, щоб НКР стала стратегічним та авторитетним інструментом з напрацювання рішень щодо удосконалення законодавства з банкрутства, розвитку інституту арбітражних керуючих та зміцнення престижу професії