shapka.ua_1

Алєксєєв Сергій Олегович

– Заслужений юрист України, народний депутат України, Голова підкомітету з питань діяльності органів правопорядку.

Народився 9 лютого 1977 року у місті Києві.

У 1999 році закінчив юридичний факультет Академії праці і соціальних відносин Федерації професійних спілок України. Після отримання вищої освіти працював адвокатом з кримінальних справ.

У 2000 році розпочав роботу в АБ «Енергобанк» на посаді юрисконсульта, а вже за два роки очолив юридичне управління банку.

З 2003 по 2005 роки очолював юридичний департамент АЕК «Київенерго».

З 2003 року Сергій Алєксєєв спільно з юристом Сергієм Боярчуковим створили адвокатське об’єднання «Правовий центр ХХІ століття», яке спеціалізувалося на судовому вирішенні спорів. За два роки партнери заснували юридичну компанію «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» зі спеціалізацією на питаннях банкрутства та реструктуризації заборгованості, корпоративного управління, судового та арбітражного вирішення спорів. На даний час компанія входить в топ-50 провідних юридичних компаній України.

З 2014 року обраний народним депутатом України. Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя.

З 2015 року обраний Головою Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

З 2015 року заступник члена Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ).

З 2015 року член Центральної ради Партії “БЛОК “ПЕТРА ПОРОШЕНКО “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Також, у 2015 році розпочав роботу в якості Співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою.

У 2016 році Сергію Алєксєєву Указом Президента України від 8.10.2016 року  №439/2016 присвоєно звання «Заслужений юрист України» за значний особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Член Асоціації правників України та Міжнародної Асоціації адвокатів. Відзначений званням «Юрисконсульт року – 2012» за версією Всеукраїнського щорічного конкурсу Союзу юристів України «Юрист року».
Співзасновник Всеукраїнської громадської організації «Центр захисту прав іноземних інвесторів та протидії фінансовому шахрайству».
Президент громадської організації «Офіційний фан-клуб братів Кличків» (з моменту заснування в 2011 році).

Ініціатор першої всеукраїнської церемонії нагородження чемпіонів до 18 років – Junior Sports Awards. Номінантами премії стали переможці та призери головного старту сезону – літніх юнацьких Олімпійських ігор, що пройшли у серпні 2014 року в Нанкіні (Китай), а також чемпіони світових та європейських юніорських чемпіонатів.

Одружений, має доньку.